Priimami dokumentai užimti laisvą pareigybę

Pareigybės pavadinimas: Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bridų bibliotekos vyresnysis bibliotekininkas darbui 0,5 etato.

Darbo pobūdis: vartotojų aptarnavimas, bibliotekos paslaugų teikimas, naujų informacinių technologijų diegimas, universalaus dokumentų fondo kaupimas, tvarkymas ir saugojimas.
Specialieji reikalavimai:
1. turėti ne žemesnį kaip aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą humanitarinių mokslų studijų srities;
2. mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
3. gebėti dirbti informacinės technologijos ir ryšio priemonėmis;
4. savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą;
5. sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, žinoti raštvedybos taisykles;
6. būti pareigingam, kruopščiam, atidžiam, sąžiningam, tolerantiškam, kūrybingam, iniciatyviam, domėtis naujovėmis, gebėti bendrauti ir bendradarbiauti, laikytis profesinės bibliotekininko etikos.

Dokumentai (prašymas dalyvauti atrankoje, CV, mokslo baigimo diplomo nuorašas) priimami iki 2016 m. gegužės 9 d. 17 val. adresu: Aušros al. 21, LT-76299 Šiauliai arba elektroniniu paštu info@biblioteka.w3.lt.

Privalumas: gyvenamoji vieta Briduose.

Pakvietimas į pokalbį dėl darbo: telefonu arba elektroniniu paštu.